Striebro Loptu pre Testovanie Teploty Presnosť Porcelánu Pece

€8.37

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Striebro Loptu pre Testovanie Teploty Presnosť Porcelánu Pece

Materiál: striebro

Skontrolujte, či teplota porcelánu pec je presné

Poznámka: Dobrý deň, každý kupujúci, prosím, zanechajte nám vaše celé meno, správnu adresu a poštové smerovacie číslo, v prípade, že balík sa vráti. Ak balík je vrátený z dôvodu svojho nesprávnu adresu,nebudeme vykonávať povinnosti. Sme nepodnikajú Colné Daň, a nie za to zodpovedný, ak tento balík je blokovaný na Ciel, tak prosím pozrite vašu Krajinu Politiky, ak tovar nie je povolené doviezť. Pri výbere DHL/FedEx, sme wil skontrolujte, či sa adresa je Vzdialenej Oblasti. I f je, Vzdialenej Oblasti Poplatok je potrebné nabiť. Niekedy sme sa zmení na prepravu spôsobom a vybrať najvhodnejší spôsob dopravy pre vás, ale dopravy čas je rovnaký, a to ešte majú sledovanie informácie on-line. Prajeme vám pochopiť, ďakujem! A nejaký tovar, obsahujú kovové, elektriny a magnetizmu, takže ho nie je lode E-Paketové a E-EMS; ak áno, budeme meniť iným vhodným spôsobom, ako napríklad Čína Poštou alebo PostNL.

Ak chcete veľa, môžete ma kontaktovať a ja vám dám viac discounts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Štítky: gule vaginálne porcelánu, porexpan gule biela, čína porcelánové gule, porcelánové gule zbraň, dekoratívne porcelánové gule, ornament porcelánu loptu, keramické, porcelánové gule, šperky, porcelán loptu, jedlo gule porcelánu, porcelánové gule zavesiť

Certifikát CE
Názov Značky tjiris
Druh Test Porcelánu Pece
Materiál STRIEBRO
Pôvod CN(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád