SVBONY Štvrté výročie obchodu,Výročie pamiatok,Pre fanúšikov

€5.07

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

SVBONY—Rybarstvopozehy.sk 4. Výročie

Na SVBONY značky dodržiava nezávislého výskumu a vývoja, kontinuálne inovácie, a má dlhodobej a úzkej spolupráce s domácimi veterán astronomické a vonkajšie optické výskum a vývoj výrobkov spoločnosti. Na SVBONY značky sebe integruje kvality a ceny. Výrobky sú väčšinou praktické a popularizoval, poskytovanie rôznych služieb pre zákazníkov z rôznych úrovniach. Sme sa zamerať na kultiváciu zákazníkov záujem na používanie výrobkov, a dosiahnuť dokonalosť v produkte reťaze a business služby. Zabezpečujeme aj nejaký produkt kresby, a platforma, komunikovať a učiť sa s zákazníkov. Výhody tohto: To môže splniť DIY potreby zákazníkov a prispôsobiť výrobky. Tiež to môže uspokojiť potreby zákazníkov pre nezávislé učenie. A čo viac, môže uspokojiť potreby nadšencov z rôznych vekových kategórií a profesionálne zázemie, a komunikovať na a mimo stránky.

●5.99:Zdieľať a dostať ho zadarmo,Poslal s balíček na kúpený výrobok

Január 4, 2021 je štvrté výročie osláv Rybarstvopozehy.sk platformu SVBONY značky. Tisíc zadarmo suvenírov dostanú von z januára 4. do 7. januára!

●9.99

S cieľom uspokojiť potreby astronómie tím, SVBONY môžete prispôsobiť ho pre vás, plus váš tím LOGO! Tím objednávky,Aby najmenej 20 kusov.

Štítky: odkaz vip, svbony, svbony 2 okulára, zadnej strane fotoaparátu subaru forester, telescop, monokulárne telescop, monokulárne nikula, astronómia telescop, binokulárne monokulárne, 5x barlow šošovky

Pôvod CN(Pôvodu)
Zadarmo položiek ZADARMO
Druh Monokulárne
Materiál Kov
ZADARMO ZADARMO
Zameranie Typ Ústredné+Detašovaných
Číslo Modelu keychain
Zväčšenie 0
Názov Značky svbony

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád