Nový dizajn,3 sekcie Spodnej montáž skryté Tlmenie list,s Demontáž Zariadenia, Skrinka na zásuvky buffer sledovať sprievodca,Tiché

€16.07

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Parametre

------------------ Inštalácia: spodná montáž Materiál: Pozinkovaná oceľ nosnosť : 20 kg-45kg Funkcie: krytu koľajnice môže byť plne rozbalený, krytu koľajnice sa pohybuje hladko, bez hluku a zásuvka výška môže byť upravená tak, 0-3MM Použitie: šatník, skrine, kúpeľňa skrine, atď. Bočné dosky hrúbka : 16 mm-19 mm Balenie: 1 pár Poznámka : Prosím, kupujte krytu koľajnice pred vykonaním zásuvky ! Spodný list vyžaduje odbornú drevársku inštaláciu Ak inštalujete osobne, Odporúčam : Vybrať stranu-montáž krytu

Dôveru nám: dostanete, čo si zaplatí ! Je to stojí za každý cent z toho !

Displej ----------------------

Nákupný Sprievodca

-----------------------

Platby:

1. Sme prijali Escrow platby.

2. Prosím, uistite sa, potvrdiť objednávku keď dostanete položky v dobrom stave, pretože keď ste na mieste, poradí, vaše peniaze, je prenos do Úschovy, nie náš účet.

3. Naše ceny nezahŕňajú žiadne clo alebo dane.

Doprava:

1. Máme loď po celom Svete ako Darček.

2. Ďalšie povinnosť alebo vlastná poplatok sú kupujúcich zodpovednosť.

3. Tovar bude odoslaný do 1-7 pracovných dní po platbe ukončené prijaté.

4. Čas dodania závisí od destinácie a iné faktory, môže to trvá až viac dní .Ak sa nemôžete dostať to, po 40 dňoch. Prosím, kontaktujte nás pre rozlíšenie.

5. Prepravné môže ovplyvnené sviatky, udalosti a ďalšie nejasnosti. Mohli by sme nemali záruku, čas príchodu.

Odoslať a Vrátenie:

1. DOA(Dead on Arrival) alebo Nesprávny tovar vám bude ponúknutá exchange. Vrátenie bude ponúknuté v prípade, že zásoby nie je k dispozícii.

2. Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné. Položka musí byť vrátený nepoškodený, v pôvodnom okne.

3. Kupujúci je potrebné zaplatiť spiatočnou adresou.

4. Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať. Poplatok týkajúce sa vrátenia mailing by mali byť prekonané Zákazníkov.

5. Menej než 0,5% zväzok sa niekedy môžu stratiť ,ale prosím, nebojte sa o to .Ak sa vám stále nedarí dostať svoje objednaných položiek v rámci odhad času ,prosím neváhajte a kontaktujte sa s nami, ako rýchlo, ako môžete .Sme bude zodpovedný za preposielanie nové položky.

Záruka a Pripomienky:

1. Vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu. a my vám urobiť to isté pre teba. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, najprv nás, a my vám odpovedať na všetky otázky od našich zákazníkov v jeden pracovný deň .jednoducho dochádzky, negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu nemôže vyriešiť problém.

2. 12 mesiacov Záruka Výrobcu (s Výnimkou contrived poškodenie alebo misusage). Akýkoľvek produkt sa bude testovať v 100% pred dodaním.

3. Zákazníci sú zodpovední za spätné doručenie na nás s riadne balenie chcete opraviť, a potom by sme byť zodpovedný za preposielanie zásielok do kupujúcich. Kontaktujte nás prosím najprv by ste sa chceli vrátiť. Budeme poskytovať úplnú adresu.

4. Ak niečo nie je dostatočná, prosím, kontaktujte nás na vyriešenie problému. Je to naše potešenie na opravu.

Štítky: železničnej list, zásuvky jazdca, nábytok príručka, bt s4, deti list, miao, zásuvky železničnej, vták holubica, Zásuvky list, ťažká kľúča

Druh posuňte
DIY Dodávky Tesárstvo
Číslo Modelu F442

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád