GSM LTE Signálu Zosilňovač, Booster 2G, 3G, 4G Domov, 900mhz 1800mhz WCDMA 2100mhz 65db Jednoduché Nastavenie High Gain Opakovač Signálu

€33.82

€84.55

-60 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

GSM LTE Signálu Zosilňovač, Booster 2G, 3G, 4G Domov, 900mhz 1800mhz WCDMA 2100mhz 65db Jednoduché Nastavenie High Gain Signálu Repeater 1.Práca pre GSM. 900MHz signál booster repeater. 2.Frekvenčný rozsah:Uplink: 890~915 MHz ;Zostupný:935~ 960 MHz 3.S LCD Displejom , môže nadobudnúť stav signálu. 4.Oblasti pokrytia: pokrytie o 200sqm bez bariéru.1 anténa pokrytie približne 100-150sqm. 5.Vysoko lineárny dizajn, ALC technológie. 6.1 nastavenie s vonkajšia anténa,izbové antény, opakovač signálu. Ideálny pre domáce používa. 7.Zlepšiť Vnútorné mobilný signál,nie viac klesá hovorov,nie je viac zlý rýchlosť siete. Balenie zoznam: Mobilný Telefón Signál Booster + Vnútorné všesmerového Anténa + 2G 3G 4GOutdoor Yagi Anténa +10meters Kábel + DC 5V Napájací Adaptér

Prosím, uistite sa, že môžete získať na lea t 2 bary GSM 900mhz signálu vonkajšie skôr, než si kúpiť, inak tento produkt nemôže pomôcť . Potrebuje vonkajšie dobrý signál, zlepšiť svoje vnútorné signál.

Vonkajšia anténa musí byť nainštalovaný v smere základnej stanice, ktorá môže prijímať cieľ signál .

Tam sú niektoré spôsoby, ako skontrolovať frekvencia: ( Frekvencia nemusí zodpovedať , signál booster nemôže funguje .)

1. Zapnutie siete ( 2G/3G/4G ), ktoré chcete zosilniť a ísť vonku vášho domu:

Odpoveď:Ak používate Samsung telefón .Držte telefón von. Dial: *#0011# →ServiceMode→

B. Ak používate iPhone .

Držte telefón von.Dial: *3001#12345#* → kliknite na :Slúži zobrazenie info

2.Nainštalujte aplikáciu: buniek Siete info Lite , a ukázať, film sa k nám

Ako nainštalovať

Krok 1: Nájdite si miesto, kde by mohli dostať veľkú signál,väčšinou vyššej pozícii, ako na streche. Inštalácia vonkajšej antény na to a aby sa to smerom k základni. Poznámka: vonkajšia anténa, dostane dobrý signál, inak repeater nemohol pracovať. Krok 2: Pripojenie vonkajšej antény na booster na BTS konektor s káblom. Krok 3: Pripojenie vnútorné antény na booster na MS konektor. A bolo by lepšie, nainštalujte ho na výšku 2 metre. Poznámka: dve antény musia byť úplne oddelené tehlovej steny s vzdialenosti najmenej 10 metrov. Inak, signál by zasiahnuť na sebe, ukazuje plný signál, na displeji, ale skutočne booster nefunguje správne. Krok 4: Zapojte napájací zdroj a hotovo!

Riešenie pre problém so signálom po inštalácii a technika podporu

1. Ak signál ešte slabé, po inštalácii, prosím, skontrolujte, či vonkajšia anténa prístupu k signálu veža smer správne.

2. Ak ešte žiadny signál po inštalácii, pozrite si prosím repeater napájací adaptér, či pripojené dokonale? A uistite sa, že všetky konektory pripojenie dobre.

3. Ak sila nie je stabilné, ako sa očakávalo , prosím, skontrolujte, či vonkajšie a vnútorné antény, bol príliš blízko, je dôležité, aby vonkajšia anténa musí ďaleko od izbovou anténou aspoň 10 metrov, to by s prekážkou a nie v horizontálnej línii počas inštalácie .

Prosím zábal vonkajší konektor vodotesné lepidlo, inak sa zníži intenzita signálu ak vo vlhkom situácie.

Prepravné Podmienky

1. Zaručujeme, loď sa v rámci 48-72hours po potvrdenie platby (okrem Dovolenku).

2. Máme loď tým, EMS alebo Čína príspevok alebo Hongkong príspevok na 20-30 dní;

3. V iných krajinách prostredníctvom Čína príspevok alebo Hongkong Príspevok .

4. Dodacia lehota je cca. 15 do 30 pracovných dní (vylúčiť, sobota a nedeľa, štátny Sviatok), ak bez zbytočného odkladu v colných alebo na poštách .

5. Kontaktujte nás, Ak nechcete prijímať viac aboue 5 týždňov,budeme tento problém vyriešiť vo veľmi krátkom čase.

6. Pre položky bezpečnosť, poistenie, je vysoko odporúčané.

7. Prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Nie sme zodpovední za zlý, alebo nedoručila adresy. Ak chcete zmeniť zaslané na iné miesto nás prosím kontaktujte pred biding

8. Pre Brazília Zákazník,potrebujeme vašu pomoc, je to, že nám poskytujú svoju Daň Č.nemôžeme loď do brazílie bez dph Č.

9. Ruskej Federácie Zákazník, uveďte vaše celé meno,aby sme sa dostanete tovar úspešne.

Štítky: gsm alarm, oblasti gsm signálu booster, 4g, nastaviť ženy, 4g telefón, anténa vonkajšie, 4g lte, zosilniť celulárnej, anténa lte, lipotech gsm booster

900MHz 2G 3G GSM Band8
Certifikácia CE
Číslo Modelu KW13A
Názov Značky lintratek
Pôvod CN(Pôvodu)
Vhodné pre Európa, Ázia, Afrika
Signál Booster Typ Zlepšiť hlasový hovor, communicatio, dátové siete
2100mhz 3G WCDMA Band1
1800mhz LTE 4G Band3
Zisk(dB) 65dB

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád