Taidacent High-výkon RS485 Repeater Fotoelektrické Izolant RS485-Izolovaný Repeater Vzdialenosť Extender Converter Zosilňovač

€8.85

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Úvod

Izolované RS485E repeater je high-grade priemyselné-stupeň RS485-signál zosilnenie extender. Výrobky môžu automaticky zmysel pre smer toku údajov a komunikácia prenosová rýchlosť, bez akejkoľvek kontroly alebo handshake signál, aby zabezpečili, že údaje transparentný prenos. Vybavenie energie a komunikačné signály sú úplne izolované, súčasne s prepäťová ochrana, elektrostatické ochranu a iné opatrenia. S prenosová vzdialenosť, vysoká rýchlosť, stabilný a spoľahlivý výkon vlastnosti. Široko používaný v účasti stroje, IC karty nabíjanie systém, automatizácia kontroly, systémy kontroly prístupu, parkovisko, jedáleň Shoufan systém diaľničného mýta.

Funkcia

1, priemyselný dizajn, komunikácia, ktorá je úplne izolovaná, stabilný a spoľahlivý výkon, prenosová rýchlosť je až 500Kbps; 2, vstavaný vysoko kvalitné DC / DC izolované modul napájania, na dosiahnutie elektrickej izolácii medzi prístavmi; 3, podpora multi-stroj komunikácie, až 128 uzly môžu byť pripojené, najrýchlejší prenos vzdialenosti 1200 m; 4, dátový tok automatické ovládanie technológia, automatickú identifikáciu a kontrolu prenosu dát smerom; 5, viaceré ochranné opatrenia: plus alebo mínus 15KV ESD ochrany, 600W dual TELEVÍZORY ochrany 2.5 KV komunikácie izolácie; 6, široký rozsah napájania až 9-36VDC, a má anti-reverzný ochrany;

Parameter

Na RS485E zariadenie je vhodné na dlhodobé stabilné prevádzky na odporúčané hodnoty. Zariadenia nebudú poškodené na limitné hodnoty, ale môže spôsobiť výkon znížiť. Nesmie prekročiť hranicu rozsahu kedykoľvek. V opačnom prípade to môže spôsobiť poškodenie zariadenia.

485 elektroinštalácie Poznámka

1. 485 komunikačné linky musia byť tienené twisted pair, najlepšie multi-podiel rezerv, celková dĺžka nie viac ako 1200 metrov. 2. Elektroinštalácie tak ďaleko, ako je to možné od vysokého napätia drôtu, nie paralelne s napájací kábel, ale nemôže byť zviazané dohromady. 3. 485 autobus musí byť ručne-ručné autobus štruktúra a rázne skoncovať s hviezdičkový spojenie a spojenie vidlice. 4. Viac ako 30 radiče alebo liniek dlhšie ako 500 metrov, musia použiť 485 repeater. 5. AC napájacie zariadenia a podvozok musia byť skutočne uzemnené, a dobre uzemnené. 6. Pripojenie GND zem všetkých 485 zariadenia s tienené káble. 7. Pripojte 120 ohm zakončovací rezistor 485 + (a) a 485- (B) posledného 485 zariadenie.

komunikácia pomocou RS-485 autobus drôt požiadavky výberu

Použitie 2-jadro tienené twisted pair Meď, priemer 0,5-0.75 námestie milimetrov, Impedancia 38 88 ohm / km, Kapacita 30 až 50 nanometrov metóda / km, Netočili 20 mm 2-core tienené twisted pair (ak riadok vzdialenosti nie viac ako 500 metrov, môže byť vhodné znížiť štandard-line, ale musí byť twisted pair)

autobus limit

Pozostáva z dvoch alebo viac zariadení s fyzického spojenia medzi sebou, zbernici môže byť pripojených až 128 zariadenia, bez repeater v prípade autobusovej dĺžkou nie väčšou ako 1200 metrov. Systémová zbernica by nemali pobočky, napríklad pobočky, je nevyhnutné, musíte spĺňať nasledujúce požiadavky: 1. Dĺžka pobočka nie je viac ako 10 metrov; súčet autobus dĺžka nie je viac ako 800 metrov; celkový počet zariadení na linke, nepresiahne 50. 2. Všetky komunikácie signál riadky by mali byť tak ďaleko od rušenie zdroj, intenzita linka by mala ísť slabé studní, nemôže byť so silným výkonom (napríklad 220 V obytných power) alebo RF signál linky (napríklad CATV, veľký signál, audio kábel) rovnobežka, ak chôdza Linka, vzdialenosť by mala byť vyššia než 0,5 m. 3. Všetky linky kontakty musia byť zvárané alebo skrutkované tesné spojenie, a robiť vode a vlhkosti-dôkaz liečby, napríklad, môže byť zvárané po kontakte s vodotesnou páskou zabalené alebo zapečatené a epoxidové živice.

Signál k zemi

1. Všetky zariadenia v rovnakej sieti, segment musí mať jednotný signál dôvod, aby sa zabránilo bežný režim rušenie. 2. Centrálne napájanie, rovnaký sieťový segment, na všetky energie (vrátane komunikácie prístroj je dodávaný s napájacím) DC negatívne priamo spojené dohromady, aby vytvorili spoločný signál zemi, V tomto bode je signál JEDNOSMERNÉHO prúdu zemi. 3. Keď jedinec je napájaný nezávisle, pripojiť na pozemné (čierna krivka) piny všetky bus zariadenia k rovnakej sieti segmentu spolu, a tak vytvoriť spoločný signál zemi.

odporúčame niekoľko ladenie metódy

V prvom rade zabezpečiť, že zariadenia, elektroinštalácia je správne, a striktne v súlade s normami: 1, spoločné metódy: s line alebo tienené káble na všetky 485 zariadenia pripojené na UZEMNENIE, tak, aby sa predišlo existenciu všetky zariadenia, ktoré ovplyvňujú komunikáciu rozdiel potenciálov. 2, terminál odpor metóda: 485 + 485 v poslednom 485 485 a-pripojený zakončovací odpor 120 ohm zlepšiť komunikáciu kvality. 3, v strednej časti break: odpojenie od stredu k skontrolujte, či zariadenie je príliš veľa zaťaženie príliš dlho, komunikačná vzdialenosť zariadenie škody na celý komunikačná linka a iných dôvodov. 4, samostatné vytiahnuť line metóda: jednoduchý jednoduché vytiahnuť linky na zariadenie, toto môže byť použité, aby sa vylúčiť, či vedenie spôsobil zlyhanie komunikácie. 5, nahradiť converter metóda: vykonávať niekoľko konvertorov, takže môžete vylúčiť, či prevodník problémy s kvalitou vplyv komunikácie na kvalitu. 6, notebook ladenie metóda: po prvé, aby zabezpečili, že ich vlastný prenosný počítač, notebook je komunikácia bežných zariadenia, vymeniť zákazník počítač, komunikovať, ak je to možné, že sa do počítača daného zákazníka je sériový port môže byť poškodený.

Štítky: usb, rs485-izolovaný 4 port, izolácie zosilňovač elektronické, jam, usb rs422 485 izolovať, hub rs485, rs485, rs485, usb, zvuková izolácia, zosilňovač izolácie, zosilňovače zvuku jednotlivých

Číslo Modelu ZC-RS485Repeater-0221

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád