5 Lamiel Tepla Powered Sporák Ventilátor Krb Ventilátor Oheň A Pit Mat Odolné Ochranné Ember Pad Ohňovzdorné Deka Drevom

€6.09

€8.96

-32 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Odrážky:

1、Ohňovzdorné Pad: Tento ohňovzdorné pad môže byť tiež použitý ako izolácia alebo tepelný štít. Krb zabraňuje uhlia z pádu. Nemusíte sa obávať požiaru náhodnému pádu na podlahu a spôsobiť požiar. Táto podložka má veľmi dobré spomaľovač horenia účinok.

2、Najvyššej Kvality: Vyrobené zo 100% kvalitnej spomaľujúce horenie materiály, odolné materiály. Skladá sa z dvoch vrstiev oxidu kremičitého-potiahnuté sklenené vlákna, textílie a vrstva ohňovzdorné film maximalizovať požiarnej odolnosti.

3、Prežitie Núdzové Prikrývky: môže sa použiť na hasenie malých požiarov bez toho, že ako chaotický ako bežné hasiace prístroje. To môže zastaviť oheň kvapaliny alebo mastnoty okamžite rezanie vypnúť prívod kyslíka pre oheň. To môže tiež byť použitý v rôznych typoch požiarov.

4、Jednoduché: Stačí vytiahnuť dole a hasiaca deka, šíreniu požiaru deku, a pomaly zahodiť hasiaca deka na pokrytie oheň. (Uistite sa, nechať ho sedieť na niekoľko sekúnd.) Vypnite sporák, alebo akýkoľvek zdroj tepla.

5、Ideálne Záchranu: Tento hasiaci prístroj je ideálnou voľbou pre záchranu. Je netoxická a bezpečná pre dospelých, deti a domáce zvieratá. V prípade núdze, môže byť ľahko uložené v kuchynskej linke. Dôrazne sa odporúča, aby kuchyňa, krb, camping, kancelárie, gril, atď. v okolí.

Špecifikácia:

Názov: Ohnisko Mat

Veľkosť: cca 50*80 cm/19.69*31.50 palca, cca 50*100 cm/19.69*39.37 palca, cca 100*150 cm/39.37*59.06 palec

Materiál: laminát

Farba: čierna

Balenie Zoznam:

1PCS*ohnisko Mat

Rozsah prevádzkovej teploty: 122 stupňov F až 662 stupňov F (50 stupňov C do 350 ° C)

Objem vzduchu jednotky: 150-180CFM

Veľkosť produktu(cca.):

Dĺžka 110 mm/4.33 v

Výška 145mm/5.71 v

Výkon: thermoelectric modul

Materiál: hliníková zliatina

Balenie Zoznam:

1*Krb Ventilátor

Štítky: steny kachle na drevo, vysoký plyn ohnisko, stepwgn, firepit vonkajšie, krbové kachle, deactivators, handričkou ohňovzdorné, kameň, drevo, kachle, rúra potreby na kempovanie sporák na drevo, hra cube radič carcasa

Vzor Typ Pevné
Dizajn Iné
vzor Iné
Veková Skupina Dospelí
Druh Hasiaca Deka
Typ 1 Krb koberec
Funkcia Anti-Slip
Koberec Predaj Čistý Koberec (kus)
Technics Iné
Názov Ohnisko Mat
Materiál
Aplikácia Obývacia Izba
Štýl Moderné
Číslo Modelu Malý koberec
Použitie dvere
Špecifikácia -
Pôvod CN(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád