Google Drive Skladovanie Neobmedzený / Záruka / Rýchle dodanie

€5.19

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Nezabudnite, ak chcete odoslať svoj e-mailovú adresu po zadaní objednávky! (Rybarstvopozehy.sk Kontakt )

Disk s Neobmedzeným Skladovanie (Tím Jednotky), ktoré budú pridané do vášho Gmail alebo G Suite Účet. To nemení svoj účet Google v žiadnom prípade – použitie na väčšine aktualizovaný Google Drive podporované aplikácie– zdieľať vaše údaje s nikým,

To je len jeden-čas platbu(Žiadne mesačné alebo ročné platby). Môžete ho použiť na celý život. Potrebujeme len vašu e-mailovú ak chcete pridať disk(BEZ hesla).

Funkcie

Neobmedzený Tímu Google Drive Skladovanie

Jednorazové platby, užívanie

Moje dáta a súbory v bezpečí? Naša metóda je riadená robotom. To vytvára iného účtu, v každom čase a akcie to na vás. nechceme vytvoriť disk a nemáme prístup.

Môže môj účet Google dostať ban / odstránené?

Váš účet Google nie je žiadnym spôsobom upravované. Tak, priestor pridané nie je získavaná v akejkoľvek nezákonnej alebo podvodné metódy. Avšak, uistite sa prosím, nahrané médiá nie je nezákonné, alebo falošná.

Čas dodania ?

dodávame v 4-24h Maximálna

Ak Ste spokojní s Produktom, prosím, Daj Nám Dobrú spätnú Väzbu

Štítky: pevný disk, chromecast tv, disku, licencia balíka office 2019, microsoft offic, 5.25 card reader, klávesnice myši switcher, microsoft office pre mac, 30 tb neobmedzený disk google skladovanie, externý pevný disk 1 tb mobile

Produkty Stav Skladom
Názov Značky microsoft office
HDD Kapacita 10x 1 TB

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád