S08K-STFCR09/ S08K-STFCL09,vnútorné sústruženie nástroj Factory zásuviek, peny,nudné, bar,cnc,stroj,Factory Outlet

€2.54

€4.23

-39 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Dobrý deň vážení priatelia, ďakujem vám veľmi pekne navštívte náš obchod! Tento produkt je 2 druhy modelov pre váš výber, nákup R/L, prosím, nechaj ma správ po potrebujete R alebo L, ak žiadna správa, pošleme predvolené R! ďakujeme!

Niekedy nástroje na sústruženie, nemajú žiadne zásoby, budeme vás kontaktovať na prvýkrát, pozrite si prosím objednávku správy, ďakujem!!!

Poznámka: Tento nástroj v predajnom procese nie je vrátane karbidu vložky, obrázok je ukázať vám, 1. Dokonalé opracovanie účinok. 2. Dokonalý povrch. 3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť. 4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou. 5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci. 6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja. 1. Dokonalé opracovanie účinok.

2. Dokonalý povrch.

3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť.

4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou.

5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci.

6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja

Štítky: s12m stfcr11, 12 mm sústruh, Bar vrt, obočie lano, anner, tcmt090204, pohár menštruačné, zastrihávač obočia usb, s12m sclcr06, s10k

Číslo Modelu S08K-STFCR09
Skrutka 2.2*5
Názov Značky XZQSK NÁSTROJE
Uhol 91degree
Pôvod CN(Pôvodu)
Tvrdosť 40cr
Použitie Vnútorný Otáčania Nástroja
Povlak NO
Materiál HSS

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád