Wifi Full HD 1080P Bezdrôtový Mini Kamera Nočného Videnia IP Videokamera Micro Mini Tajné Fotoaparát Malé Mini Webcam, Wifi, Cam

€14.01

€16.11

-13 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Chcete mať viac Zľavu?

Kliknite na tlačidlo "Sledovať" v našej predajni,budete mať jedinečnú zľavu.

A môžete získať nové príchode produktu inofrmation v našom obchode. :)

Poznámka: môže byť trochu horúce pod práca na tomto fotoaparáte, pretože na to nemá ochranné puzdro na zariadení , ale prosím, nebojte sa , môžeme sľúbiť, je normálne, a 100% bezpečné!

Funkcie:

Rozšírené P2P Technológie: Vyvinutý na základe 2.4 G WiFi technológie a prijíma P2P (Point-to-Point) technológia, ktorá umožňuje použitie je bez akýchkoľvek nastavenie. Fotoaparát s WiFi modul vám umožní vysporiadať sa s diaľkovým ovládaním na mobilné zariadenie. A môžete pozrite sa na video kedykoľvek a kdekoľvek váš smartfón a tablet PC.

High Definition Mini Kamera: Vybavené vysokým rozlíšením ultra-mini fotoaparát, ktorý podporuje video a obrazové rozlíšenie až 1920 * 1080 Pixelov. H. 264(komprimovaný formát)funkcia zabezpečuje jeho vynikajúci výkon a stabilitu.

High-výkon: Prijíma jedinečný dizajn, podporuje foto snímania, video snímanie s audio nahrávanie, detekcia pohybu a funkciou budíka, tiež podporujú monitorovanie a nahrávanie v rovnakom čase. To bude nahrávať video automaticky, keď zapnete fotoaparát, ľahko sledovať svoj domov aj keď práve nie ste v kancelárii. V detekcie pohybu režim, začne nahrávanie automaticky, keď fotoaparát alarmy, starostlivosť dokonale pre váš domov bezpečnosti, nahrávanie, čo chcete.

Mufti-rozhranie Dizajn: Vybavený Mini USB 2.0 rozhranie (pre nabíjanie a prenos dát) a TF Card Slot(Podpora TF kariet až 128GB), dostatok priestoru na uskladnenie.

Široko Použitie: Po pripojení cez Bezdrôtové pripojenie WiFi, môžete ľahko dosiahnuť P2P (Point-to-Point) monitorovať alebo prezerať prostredníctvom smartphone/Tablet PC kedykoľvek a kdekoľvek. Prvý výber bezpečnostný monitorovací pre rodiny, obchod, sklad, kancelárie, malé a stredné podniky, atď. To je verných stráži a chráni váš majetok, deň a noc.

Špecifikácie:

Typ výrobku: Mini WiFi P2P Siete Fotoaparát

Video Formát: AVI

Video Kódovanie: M-JPEG

Komprimovaný Formát:H. 264

Rozlíšenie videa:1080P/720P

Objektív Senzor: 5 Megapixelov CMOS

Frekvencia Video snímok: 25fps

Zobraziť Uhol:90°/120°

WiFi: 2.4 G WiFi

Funkcie: podporuje foto snímania, video fotografovanie so záznam zvuku, funkcia budíka a detekcia pohybu (Vzdialenosť detekcie pohybu streľby:6 m lineárnej vzdialenosti).

Záznam Vzdialenosť: 10m

Nahrávanie zvuku Rozsah:5 m^2

Minimálne Osvetlenie:1LUX

Pamäť: TF karty na max. 128G TF Karty

OS Podporované (Pre smartphone): iOS / Android

Poplatok Napätie: DC 5V

Rozhranie: Mini 5pin USB

Farba: Čierna

Zoznamy Balíkov:

1 * Mini WiFi P2P Fotoaparát

1*18650 batérie poľa( bez 18650 batérie)

1 * USB Kábel

1 * Užívateľská Príručka

Poznámka:výrobných šarží sú rôzne, niektoré výrobky sú QR kódy, a niektoré výrobky nemajú QR kódy,

ale to nebude mať vplyv na používanie výrobku, prosím, nie kúpiť, ak si mysli

Obyčajný fotoaparát↓

prečo vyhľadávací nástroj, ktorý je schopný rozpoznať fotoaparát?

prosím, skontrolujte, či sieťové pripojenie je dobré,vypnutie brány firewall a zabezpečenia softvéru,a uistite sa, že fotoaparát je pripojený k smerovaču.

prečo sa fotoaparát vždy si vyžadujú užívateĺské meno a heslo,alebo nesprávne používateľské?

predvolené heslo pre fotoaparát je 6666,ak ste zabudli svoje používateľské meno alebo heslo,môžete pokračovať v camerato predvolené meno používateľa a heslo.

ako môžem pokračovať fotoaparátu na predvolené nastavenie?

prosím, stlačte tlačidlo reset na fotoaparát asi 5 secounds, kým kamera sa reštartuje.

prečo obraz je rozmazaný?

odstráňte ochranný film z objektívu ,ak to stále nie je jasné,otočte objektív fotoaparátu a zamerať sa to tak, že môžete získať jasný obraz po zameraním

Štítky: havit kamera 1080p, 1080p webkamera, tajné compart, mini spycam wifi, špionážne kamery wifi špionážne, malé plán fotoaparát, kamera, bezdrôtové, mini usb webkamery, kamera video, ultra mini cam

Vstavaná Pamäť Veľkosť Non
Druh Mini
Sensor Technológia CMOS
Prejsť Slovo 123
Package Áno
Certifikácia CE
Typ Pamäťovej Karty MicroSD / TF
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky QLCXFDX
High Definition Podporu 1080P (Full-HD)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád