3ks Elastické Lano Kapela zviazaný s Prakom Tuku gumička Outdoot Lov Kapely Katapult

€1.68

€3.82

-56 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Parametre výrobku:

Šírka: 5 mm Hrúbka: 0,15 mm Dĺžka: 20m

Zoznam Produktov:

3x Elastické lano(20m)

Shippment

Dodacia lehota je o 7-60 pracovných dní. To môže trvať dlhší čas, aby sa dospelo niektorých krajinách, najmä pre Brazília,Južná Amerika,Afrika krajín. (1) Otázka:Keď som sa uskutočniť platbu, aký čas môže byť dodávané? Odpoveď:Expedovaný do 48 hodín a poskytovať počet koľají. (2) Otázka:Ako dlho bude prijímať zásielky? Ak nie je prijaté,ako to mám urobiť ? Odpoveď:Podľa vašej krajiny, 7-60 dní.Viac ako 60 dní nedostali, vrátime vám peniaze pre vás. (3) Otázka:Ak tovar má problémy s kvalitou, ako to mám urobiť ? A:Prosím, kontaktujte nás, budeme riešiť problém. Ak kupujúci chcú vedieť podrobnosti poštovné náklady, prosím, kontaktujte nás a poskytneme vám primerané prepravné možnosti.

Záruka

Ak sa tovar objaví kvality škody,poskytneme 1 mesačná záruka. Ak kupujúci potrebné, aby sa vrátiť, porozprávajte sa prosím s nami návrat programu. Bez ohľadu na to, kupujúci majú akýkoľvek problém, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek. Akceptujeme kupujúci dobré rady, a snažiť poskytnúť lepší zážitok z nakupovania. Neustále sa dá kupujúci zvýhodnené prospech cenu, ohľaduplní pozdravy, prekvapenie darček.

Spätná väzba

Každý spätnej väzby je láska. (a) Keď ste spokojní so svojím nákupom, úprimne dúfam, že si môžete nechať nám POZITÍVNU spätnú VÄZBU. Podobne, necháme pozitívnu spätnú väzbu pre vás. (b) Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby. My vás budeme kontaktovať do 24 hodín, pracovať s vami, až kým nebudete spokojní.

Štítky: luk, prak, jednoduché prak lov, pre lov, hunter x, prak, lukostreľba žena, diy prak, hunt prak, prak puška zbraň, tank tiger

Druh Luk
remíza hmotnosť za 20 libier
Dĺžka 20m
Zoznam Produktov 1xElastic Lano Band(20m)
Použitie Lov
Šírka 5mm
Hrúbka 0.15
Číslo Modelu Gumička
Názov Značky Octopus Hunter

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád